logo

Co máme
za sebou

Máme za sebou desítky realizací, návrhů, redesignů webů a některé tištěné projekty. Vybíráme pro vás ty, které nám daly největší příležitost se něco nového naučit, a zároveň ty, kde naše spolupráce přinesla skutečně skvělý výsledek.

Aktuálně.cz logo

Vstupní analýza, sada wireframů a nakonec finální UI sady pro desktop a mobil. To byly hlavní věci, které jsme v projektu Aktualne.cz dodávali.

Forbes logo

Pro našeho stálého klienta jsme dělali první verzi redesignovaného webu. Po dvou letech se na nás obrátil s požadavkem na další generační skok. Lifestyle, audioformáty a skvělá četba – to jsou atributy webu Forbes.

Miton logo

Velký český internetový hráč se rozhodl, že je na čase najít nový vizuální styl pro vlastní webovou prezentaci.

Web top medal
Mutumutu logo

Online životní pojištění s aplikací, kde je vaše sportovní aktivita navázaná přímo na cash-back. Dodávali jsme UX a UI.

ihned logo

Strategická spolupráce s vydavatelstvím E.conomia vedla k redesignu jeho vlajkové lodi, serveru iHned.cz. Postupovali jsme od prototypů k návrhům.

extra logo

Pro lifestylový a bulvární server měl klient jasná přání: bylo načase si redesignem pomoci k většímu výkonu. Provedli jsme průzkum, iterovali na wireframech a dodali silné UI.

penta logo

Design s důrazem na měřitelná KPIs, to byl redesign velkého e-shopu.

zonky logo

P2P business byl v Čechách v plenkách a my se mohli stát společně s CreativeDockem v tomto fintech projektu průkopníky.

ego logo

I lifestylový (a povedený!) tištěný týdeník potřeboval svou tvář na internetu. Pomohli jsme mu na svět a byla to krásná práce.

cyrkl logo

Cyrkl je P2P platforma cirkulární ekonomiky, která propojuje lidi a firmy. To co je pro někoho odpad, je pro jiného výrobní surovina. Zajímavý projekt s jasnou vizí.

leveris logo

Leveris je náš dlouhodobý partner, a proto jsme mu rádi pomohli s firemním webem. Web má zaujmout CTO a developery: soustředí se na technologie (devstack) a nábor nových lidí.

ccshop logo

Podíleli jsme se jako designéři na e-shopu s kryptoměnami ccShop.

... a více jak 50 dalších projektů.