logo

Co máme
za sebou

Máme za sebou desítky realizací, návrhů, redesignů webů a některé tištěné projekty. Vybíráme pro vás ty, které nám daly největší příležitost se něco nového naučit, a zároveň ty, kde naše spolupráce přinesla skutečně skvělý výsledek.

Forbes

Pro našeho stálého klienta jsme dělali první verzi redesignovaného webu. Po dvou letech se na nás obrátil s požadavkem na další generační skok. Lifestyle, audioformáty a skvělá četba – to jsou atributy webu Forbes.

EXTRA.CZ

Pro lifestylový a bulvární server měl klient jasné přání –> bylo načase si redesignem pomoci k většímu výkonu. Provedli jsme průzkum, iterovali na wireframech a dodali silné UI (user interface).

IHNED

Strategická spolupráce s vydavatelstvím Economia vedla k redesignu jeho vlajkové lodi, serveru iHned.cz. Postupovali jsme od prototypů k návrhům. Kladli jsme důraz na jednotlivé části článku, práci s editorskými patterny a delší dobu strávenou uživatelem/čtenářem na webu zadavatele.

Ego!

I lifestylový (a povedený!) tištěný týdeník potřeboval svou tvář na internetu. Pomohli jsme mu na svět a byla to krásná práce.

Zonky.cz

Když nás Lucie Tvarůžková oslovila ke spolupráci na projektu Zonky, dlouho jsme neváhali. P2P business byl v Čechách v plenkách a my se mohli stát společně s CreativeDockem v tomto ohledu průkopníky.

ccShop

Podíleli jsme se jako designéři na e-shopu s kryptoměnami ccShop.

Leveris

Leveris je náš dlouhodobý partner, a proto jsme mu rádi pomohli s firemním webem. Web má zaujmout CTO a developery –> soustředí se na technologie (devstack) a nábor nových lidí.

Cyrkl

Cyrkl je P2P platforma cirkulární ekonomiky, která propojuje lidi a firmy. To co je pro někoho odpad, je pro jiného výrobní surovina. Zajímavý projekt s jasnou vizí.

MITON

Velký český internetový hráč se rozhodl, že je na čase najít nový vizuální styl pro vlastní webovou prezentaci.