logo

CYRKL

Do projektu výroby webové platformy pro prodej odpadu přinesl klient jasnou představu a zkušenosti s managementem a consultingem v oblasti nakládání s odpady, tzv. Cirkulární ekonomiky. My jsme zvolili formu MVP a přes analýzu funkcí, wireframy, interakce a varianty designového stylu jsme dodali UI pro desktop i mobil. Navrhli jsme a zrealizovali webovou platformu, kterou naprogramovalo vývojářské studio BlueGhost.

cyrkl web screenshot

Zvolili formu MVP a přes analýzu funkcí, wireframy, interakce a varianty designového stylu jsme dodali UI pro desktop i mobil.

cyrkl web screenshot

Protože jsme museli UI připravit primárně pro skupinu lidí, kteří s počítačem a internetem nepřicházejí dennodenně do styku, volili jsme maximálně jednoduché ovládací prvky a funkcionality tak, abychom uživatele neděsili, cítil se na stránkách maximálně komfortně a nebyl pro něj problém nabídnout či poptat druhotné suroviny. A tomu taky odpovídá i speciální “punkový” design.

cyrkl web screenshot

Vzhledem k CS a povaze obchodovaného produktu bylo nutné připravit vše na míru. Museli jsme se vypořádat s tím, že je to úplně nový segment, který lidé neznají. Musí zde být vše polopaticky vysvětleno.

styleguide

Základem úspěšné spolupráce s developery (programátory) jsou dobře nastavená a precizně zpracovaná designová pravidla. A ta my nastavujeme vždy.

Barvy:
White
#ffffff
Fresh green
#10A14C
Torch Red
#FF0028
Grey
#676767
Typografie:
Proxima Nova Extrabold
Proxima Nova
Extrabold
Proxima Nova Bold
Proxima Nova Bold
Proxima Nova Regular
Proxima Nova
Regular

Prohlédněte si výsledek naší práce – online Burzu druhotných surovin Cyrkl.cz.

Cyrkl.cz